Askerlik ve Polislik hakkında her şey...

PAEM 2021 WhatsApp Grubu


7.Dönem PAEM 2021 WhatsApp Grubu
Bu sene yapılması planlanan meslek dışı 7 nci Dönem Komiser Yardımcılığı sınavı hakkında sitemizin ziyaretçilerinden oluşan bir WhatsApp grubu kurmaya karar verdik. Aşağıdaki WhatsApp bağlantı linkine tıklayarak grubumuza katılabilir Paem hakkında merak ettiklerinizi gerek grup yöneticisi olarak bana gerekse de direk gruba sorarak bilmediklerinizi öğrenebilirsiniz. Öncelikle belirtmeliyim ki grubumuz herkese açıktır.

Yani sadece sitemiz üzerinden değil grubumuza kendi arkadaşlarınızı da davet ederek katılmasını sağlayabilirsiniz. Açıkcası bu grupta aynı ilden bu sınava girip komiser yardımcısı olmak isteyen insanları iletişime geçirip spor, mülakat gibi aşamalarda dayanışmasını sağlamak istiyorum. Grubumuza epey katılımın olacağını düşünüyorum.

PAEM'de fiziki yeterlilik sınavı, boy - kilo endeksi ve KPSS puanı gibi konularda kızlar ve erkeklerin durumları değişiklik arz ettiğinden ilerleyen zamanlarda Paem Kızlar grubu ve Paem Erkekler grubu olarak grubu ikiye bölmeyi de amaçladığımı belirtmek isterim. Böylelikle kızlar ve erkeklerin arasında oluşabilecek kafa karışıklığını da ortadan kaldırmış olacağız. Aşağıda linke android ya da Iphone telefonlarınızdan tıklayarak anında WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz.

PAEM 2021 WhatsApp Grubumuza Katılın.!
https://chat.whatsapp.com/JcWjYSVJvIxA9b91QZLPkI
Paşlaş:

2 yorum:

  1. Hocam benim tecil 30 eylül 2018 tarihin de bitiyor celb donemi kasım eylül 2018 paem alımları için hangisi önemli tecil mi celb donemi mi mulaktalar 30 eylülden önce olursa okul ekim ayında başlayacak diyorlar tekrar ileri tarihe atmam gerekir mi

    YanıtlaSil
  2. Whatsapp grubu aktif değil admin linki düzenler misin ?

    YanıtlaSil

Yukarıdaki Facebook Yorum kutusunu kullanarak sorularınıza anında cevap alabilirsiniz.

Blog Arşivi