Askerlik ve Polislik hakkında her şey...

POMEM WhatsApp Grubu (24.Dönem)


24.Dönem POMEM WhatsApp Grubu
Polis Akademisi Başkanlığı'nın önlisans ve lisans mezunları arasından polis memuru olarak yetiştirilmek üzere Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) okulları için ilana çıkması beklenmektedir. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde 23.Dönem alımları yapılmış ve 23.Dönem polis adaylarının Nisan 2019 tarihinde mezun olacak. 24.Dönem POMEM ilanında bu tarihten önce çıkacağı kesindir. Nitekim Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet sitesinden 25 Mayıs 2018 tarihinde alımın 2018 KPSS sınavından sonra yapılacağına ilişkin şu açıklamayı paylaşmıştı.

"Polis Akademisine bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezlerine 23.Dönem olarak eğitilmek üzere Lisans ve Ön Lisans mezunlarından toplam 10.000 öğrenci adayı alınacaktır. Ön başvuru tarihleri ve sınava ilişkin esaslar 22/07/2018 tarihinde yapılacak olan Kamu Personeli Seçme Sınavı sonrası Polis Akademesi Başkanlığı internet sitesinden ilan edilecektir."
Pomem 24.dönem WhatsApp Grubu
Şu ana kadar bu alıma ilişkin ikinci bir açıklama yapılmadı. Ancak 4.Dönem PAEM ilanında yayınlanmasıyla artık en yakın sürede POMEM ilanında yapılması beklenmektedir. 24.Dönem POMEM adaylarının bu süreç içerisinde bilgi alış verişinde bulunabilmesi için bir WhatsApp grubu açtık. Aşağıdaki WhatsApp bağlantı davet linkine akıllı telefonunuzdan tıklayarak grubumuza katılabilirsiniz.

WhatsApp Bağlantı Linki:
Paşlaş:

1 yorum:

  1. Selamın aleyküm reis ben 1999 Eylül 4 doğumluyum ankara haymana kütüklüyüm küstüğüm 3gönderiyor ve ben 15.01.2018tariginde muayene oldum erken sevk talebinde bulundum ve muhtemel sevk tarihi 01.02.2019yazıyor kesin olarak gisebilirmiyim çok erken muayene oldum sizce kabul olur mu

    YanıtlayınSil

Yukarıdaki Facebook Yorum kutusunu kullanarak sorularınıza anında cevap alabilirsiniz.

Blog Arşivi