Ana içeriğe atla

Reklam

askeribilgiler reklam ücretleri
Reklam

Askeri Bilgiler 2015 yılında yayım hayatına başlayan Sözleşmeli Er - Erbaş, Uzman Erbaş, Uzman Onbaşı, Uzman Çavuş, Assubay, Subay, Polis memuru ve Komiser Yardımcılığı olarak görev yapan veya olmak isteyenler ile 1111 Sayılı Kanun uyarınca zorunlu askerlik hizmetini yapan veya yapmakta olan yükümlülere yönelik geliştirilmiş bir blog sayfasıdır.

Okuyucu Kitlesi Ve Takipçiler

Asker ya da Polis olmak uzun soluklu bir süreç oludğu için olsa gerek diğer web sitelerine nazaran oldukça sadık bir okuyucu ve takipçi kitlemiz bulunmaktadır. Google Analitics verilerine göre her gün sitemizi ziyaret edenlerin %90'nı organik ziyaretçidirir ve geri dönüş oranı oldukça yüksektir.

Ayrıca sitemiz adına açılmış facebook sayfası her geçen gün büyümekle organik 1000+ takipçi ile Google + Sayfasında ise 500 + takipçi bulunmaktadır.

Neden Askeri Bilgiler?

Reklamvekrenlerin en büyük amacı reklamını yaptığı ürün veya sitenin satışını ya da trafiğini artırarak kar elde etmektir. Bunu gerçekleştirebilmek için reklam bütçesi yapar ve bunu en doğru platformda kullanmak ister. Bu nedenle asker ve polisler ile adaylarının en sık ziyaret ettiği sitelerden biri olan Askeri Bilgiler askeri ve polisiye ürün ve sitelerin tanıtım yapacağı, satışlarını artırabileceği yegane sitedir.

Her geçen gün organik ziyaretçi kitlesi büyümekte olan askeribilgiler.com sitemizde 3 ayrı şekilde reklam verebilirsiniz.

Reklam Seçenekleri

- Advertorial İçerik: Sitenizin, firmanızın, ürününüzün veya hizmetinizin tanıtımının yer aldığı içeriği Askeri Bilgiler’de yayımlayarak okuyuculara ulaştırıyor, sosyal imleme sitelerine ekliyor, sosyal medya hesaplarında paylaşıyorum. Advertorial içerikler silinmez, Askeri Bilgiler yayında olduğu sürece blogda kalır. Nitelikli backlink, trafik ve itibar çalışmalarınız için ideal bir reklam türüdür.

- Banner Reklam: Sitenizi, firmanızı, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmanın en etkili yollarından biri de her ay on binlerce kişinin ziyaret ettiği Askeri Bilglier’e banner reklamları vermektir. Banner reklamlarının en büyük avantajı tüm sayfalarda gözüküyor olmasıdır.

- Text Link: SEO çalışmalarınız kapsamında kaliteli backlink almak ve ziyaretçilerin tıklaması ile doğal trafik kazanmak istiyorsanız Askeri Bilgiler’e text link ekleyebilirsiniz

- Manşet: Manşet ana sayfada ve tüm post sayfalarında görülen slayt alanıdır. Bu alana eklenecek yüksek boyutlu bir afiş ve buna bağlı linkin tıklanma ve görüntülenme oranı çok yüksektir. Manşet alanına reklamınız konulduğunda slayttaki diğer tüm afişler kaldırılır ve manşette sadece sizin afişiniz yer alır.

- Çekiliş Sponsorluğu: Tanıtmak istediğiniz bir ürün veya hizmet varsa Askeri Bilgiler okurları arasında bir çekiliş etkinliği düzenleyerek hediye edebilirsiniz. Çekiliş etkinlikleri kapsamına göre backlink, trafik ve tanınırlık kazanmak adına oldukça etkili bir yöntemdir.

Yukarıdaki reklam türlerinin dışında sizin arzu ettiğiniz bir tarzda reklam geliştirip yayınlayabiliriz.

Askeri Bilgiler'de Nasıl Reklam Verebilirim?

Askeri Bilgiler'de reklam vermek için askeribilgiler@gmail.com mail adresinden benimle ileşitim geçebilirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfasından da ulaşabilirsiniz. Ücretler konusunda ayrıca görüşme yapılacaktır.

Yorumlar

  1. Merhaba sizinle iletişime geçmek istiyorum fakat bir türlü ulaşamadım, tanıtım yazısı satışınız var mıdır ya da web sitenizi satmayı düşünüyor musunuz ? Geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.

    YanıtlaSil
  2. Merhaba sizinle iletişime geçmeye çalıştım ancak ulaşamadım.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder