Askerlik ve Polislik hakkında her şey...

Niğde Askerlik Celp Dönemleri 2021Niğde Askere Kaç Gönderiyor
Niğde Askere Kaç Gönderiyor? 
Askere kaç tertip gideceğim diye merak eden Niğde ili nüfusuna kayıtlı 2001 doğumlu yükümlülerin ne zaman silah altına alınacağı Milli Savunma Bakanlığı tarafından açıklandı. Niğde 'ye bağlı 6 ilçenin hangi tarihinde kaç ile asker aldığını gösteren bu listeye göre, Niğde il merkezi nüfusuna kayıtlı yükümlüler 1 tertip olarak şubat celbinde, diğer ilçelere kayıtlı yükümlüler ise 2 tertip olarak mayıs celbinde askere alınacaklar. Niğde Askerlik Celp Tarihleri
Niğde İl Merkezi - Şubat Celbinde
Altunhisar - Mayıs Celbinde
Bor -
Mayıs Celbinde
Çamardı - 
Mayıs Celbinde
Çiftlik -
Mayıs Celbinde
Ulukışla -
Mayıs Celbinde

Paşlaş:

7 yorum:

 1. 98 dogumluyum. İzmir bornova da doğdum. İzmir de oturuyorum. Muayene olduktan sonra ki kagitta celp dönemi 02.01.2018 yaziyor. E devlette de 07.02.2018 yaziyor. Ama kimligin arka kisminda Niğde Çayırlı kasabası yazıyor. Sizce hangisine göre giderim. Ve cayirli kasabasi kac gönderiyor?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çayırlı koyu niğde merkeze bağlı galiba merkeze göre gdersin

   Sil
 2. Abiler benim doğum tarihim 99 Eylül benim 98 dogunlu abim var biz merkeze gore askere gidecez abim 98/4 gidecek bende 99/1 gidecem her hangi bir sorun olmaz dimi?

  YanıtlaSil
 3. Abi ben çiftlikte doğdum mayıs galiba ama ne zamn belli olur gideceğimiz yer şube 24 Nisan diyor internette 12 Nisan diyor doğrusu ne?

  YanıtlaSil
 4. Selamun aleyküm abi niğde merkez 2020 kaç gönderiyor

  YanıtlaSil
 5. Niğde merkez 2020 de kaç gönderiyor

  YanıtlaSil

Yukarıdaki Facebook Yorum kutusunu kullanarak sorularınıza anında cevap alabilirsiniz.

Blog Arşivi